تعبیر خواب گاو سیاه – ازدواج یا موفقیت در زندگی؟!

تعبیر خواب گاو سیاه - دیدن گاو سیاه در خواب نشانه چیست؟

دیدن گاو در خواب در اکثر مواقع معنای مثبتی دارد، اما رنگ گاو نیز در تعبیر آن مهم است، در این مطلب تعبیر گاو سیاه در خواب را برای شما شرح می‌دهیم. رنگ سیاه بیشتر به معنای غم و اندوه و گرفتار شدن به بلا و گرفتاری است.

 

تعبیر خواب گاو سیاه از نظر معبرین اسلامی

تعبیر ابن سیرین

ابن سیرین می‌گوید: اگر کسی در خواب دید که گاو سیاه می‌خرد به این معناست که در آینده نزدیک ازدواج خواهد کرد. اگر در خواب دیدی گاو سیاهی را کتک می‌زنی یعنی فراغ نصیب شما می‌شود.
اگر ببینید سوار گاوی سیاه هستید و آن حیوان از شما فرمان می‌برد، در امور سخت زندگی به موفقیت می‌رسید.

تعبیر خواب گاو سیاه به معنای خوشبختی و موفقیت است.

تعبیر حسن مدنی

اگر ببینی گاو سیاه وحشی که شاخ داشته باشد به شما بدون هیچ علتی حمله می‌کند، تعبیر آن است که شما در آینده با فردی ازدواج می‌کنی که از لحاظ اخلاقی مناسب نیست و در زندگی با او به مشکل برمی‌خوری. همچنین در زندگی مشترک مشاجره و بحث‌های بسیاری خواهید داشت.
حمله گاوهایی با رنگ سیاه یعنی شریک زندگی‌تان فردی پای‌بند قول و قرار نیست و این شخص قایل اعتماد نیست. این فرد اگر شوهرتان باشد برای شما مشکلات بسیاری ایجاد می‌کند.
اما اگر ببینی شما در جایی ایستاده‌ای و فقط در حال تماشای یک یا چند گاو شاخ دار و سیاه هستید یعنی در زندگی موفق می‌شوید و نعمت‌های فراوان نصیبتان می‌شود و همچنین در زندگی زناشویی، ارتباطتان با همسر و خانواده خوب خواهد شد.

 

سخن آخر

اگر خوابی با محوریت گاو سیاه دیده‌اید، در پایین همین صفحه بنویسید تا گارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند.

نظری ثبت نشده است

Leave a reply

انگیزه
ثبت نام رایگان در سایت
عضویت در سایت
تعییر رمز عبور
Compare items
  • Total (0)
Compare