تعبیر خواب کفش رنگی ؛ دیدن کفش سفید، سیاه و قرمز در خواب

تعبیر خواب کفش رنگی سفید، سیاه و قرمز

همیشه در تعبیر خواب‌های مختلف، رنگ‌ها حرف اول را می‌زنند تا جایی که می‌توانند مفهوم آن را به طور کلی تغییر دهند، این مطلب در مورد تعبیر  کفش رنگی؛ با رنگ‌های سفید، سیاه و قرمز در خواب است.

 

تعبیر خواب کفش رنگی؛ سفید، سیاه و قرمز از نظر معبرین اسلامی

تعبیر خواب کفش سفید

استاد مدنی در این باره می گویند که این خواب خبر از ازدواجی خوش‌یمن و مبارک می دهد و با همسری خوش‌نام و با کمالات وصلت می‌کنید.  در زندگی با این فرد لحظات خوشی را سپری می‌کنید و با کمک یکدیگر به آرزوهای خود می‌رسید.

شیخ طوسی درمورد تعبیر این خواب توضیح داده است که کفش های سفید به معنای روابط عاشقانه است و فرد در این مورد خوشبخت می‌شود. شاید در رابطه با امور ازدواج با فردی مناسب و درخور توجه آشنا شود..

آیت الله مشکینی معتقد است خریدن کفش سفید برای خودت در خواب به معنای آرامش و خوشی است که خانواده شخص نیز در رفاه و آسایش زندگی می‌کنند. خریدن این رنگ کفش برای دیگران یعنی شما به سود و مال زیادی دست پیدا می‌کنید. همچنین اگر خواب ببینی این کفش را برای کسی که مرده است خریدی، به این معناست که در لحظات حساس زندگی، فرصت‌های خوبی پیش روی شما قرار می‌گیرد.

تعبیر خواب خرید کفش سیاه به معنای رابطه عاشقانه است.

تعبیر خواب کفش سیاه

علامه طباطبایی درباره خریدن کفش سیاه می‌گوید: اگر آن شخص مجرد باشد یعنی به زودی عاشق می‌شود و اتفاقات خوبی را در این رابطه عاشقانه تجربه می‌کنند. اما اگر خواب ببینید که کفش‌های خریداری شده دارای عیب و یا خرابی است، در زندگی عاطفی خود با شریک یا همسرتان دچار مشکل و دلخوری می‌شوید. در این باره هم چنین این سیرین می‌گوید: اگر خواب ببینید کفش سیاه به پا دارید یعنی که آن زن به درجات بالایی در زندگی می‌رسد و در امور خود موفق شود.

تعبیر خواب کفش قرمز

ابن سیرین می‌گوید: اگر ببینی کفش‌های قرمز به پا داری یعنی آن زنی که در آینده با او وصلت می‌کنی، زنی خوش‌گذران و پول دوست است.

 

تعبیر خواب موضوعی درمورد کفش رنگی؛ سفید، سیاه و قرمز

خرید کفش سیاه

اگر خواب ببینید کفش سیاه کثیف و پاره می‌خرید، به این معناست که در زندگی رفتار مناسبی ندارید و با کارهای خود باعث می‌شوید دیگران با شما دشمن شوند.

واکس زدن کفش رنگی

دیدن این خواب که در حال واکس زدن کفش‌هایی به هر رنگی به جز سیاه باشید، به این معناست که در امور زندگی، تسلط لازم را به دست می‌آورید و اتفاقی موجبات رضایت شما را فراهم می‌کند.

خرید کفش قرمز به معنای مشاجره در خانواده است.

خرید کفش قرمز

هنگامی که در خواب ببینید کفش‌های قرمز می‌خرید یا آن‌ها را به شخصی هدیه می‌دهید، تعبیر خوبی ندارد و و به این معناست که بین خانواده شما مشاجره و بحث رخ می‌دهد.

کفش سفید در خواب به معنای ازدواج است.

تعبیر خواب کفش رنگی؛ سفید، سیاه و قرمز از نظر روانشناسی

کفش سفید

رنگ سفید برای کفش به معنای خوشبختی و خوش‌یمنی است. در اغلب موارد کفش سفید اشاره به روابط عاشقانه دارد. پس اگر خواب یک جفت کفش سفید دیدید، یعنی ازدواجی مبارک در راه است. شاید این ازدواج برای شما نباشد، اما می‌تواند گویای خبر ازدواج یکی از نزدیکان یا خویشاوندان باشد. همچنین این شانس را داشته باشید که در نظر شخصی که رایتان اهمیت دارد عزیز و بزرگوار شوید و محبت به شما سر تا پای وجودش را فرا بگیرد.

کفش سیاه

دیدن کفش‌های سیاه به معنای آن است که دیگران درمورد شما فکر اشتباهی دارند. این اشخاص می‌خواهند شما را اذیت کنند و نگذارند که در زندگی خوشحال باشید. شاید از جایی که فکرش را نمی‌کنید به شما ضربه بزنند و فقط به این خاطر که نسبت به شما دچار سوءتفاهم شده‌اند. در روابط عاطفی، تعبیر آن است که به خاطر مشکلاتی که بین شما و همسرتان وجود دارد، با هم بحث و دعوا دارید.

کفش قرمز

دیدن کفش قرمز در خواب برای زنان معنای خوبی دارد و خبر از خوشی و شادمانی می‌دهد.

 

سخن آخر

اگر با توجه به مطالب ذکر شده در این مطلب موفق به تعبیر رویای خود نشده‌اید، خواب خود را در پایین همین صفحه با کارشناسان ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند. همچنین شما می‌توانید تعبیر خواب گم شدن کفش و تعبیر کفش پاره در خواب دیدن را نیز در انگیزه بخوانید.

نظری ثبت نشده است

Leave a reply

انگیزه
ثبت نام رایگان در سایت
عضویت در سایت
تعییر رمز عبور
Compare items
  • Total (0)
Compare