تعبیر خواب گم شدن کفش چیست؟ جدایی یا موفقیت؟

تعبیر خواب گم شدن کفش

با پوشیدن کفش می‌توان مسیرهای مختلف را راحت‌تر طی کرد و معبرین غربی کفش را نشانه‌ای از حرکت به سمت جلو و مسیرهای معنوی و شغلی دانسته‌اند. در این مطلب، تعبیر خواب گم شدن کفش را برایتان نوشته‌ایم.

 

تعبیر خواب گم شدن کفش از نظر معبرین اسلامی

از نظر معبرین اسلامی، تعبیر خواب گم شدن کفش می‌تواند نشانه این باشد که در زندگی خود بلاتکلیف و در تصمیم‌گیری‌ها دو دل هستید. عموماً، کفش در خواب به معنای زندگی شخص است. معبرین قدیمی دیدن کفش را به خانواده و همسر ربط می‌دهند. هر تغییری که در شکل کفش رخ دهد به معنای تغییر و تحول در زندگی عاشقانه و زناشویی است. مثلاً اگر کفش برای بیننده خواب کوچک باشد، یعنی همسرتان از شما تقاضایی می‌کند که قادر به برآورده کردنش نیستید.

 

تعبیر موضوعی درمورد خواب گم شدن کفش

خواب گم کردن یک لنگه یا یک جفت کفش

اگر یک لنگه از کفش را گم کنید یعنی در روابط عاطفی خود به مشکل برمی‌خورید. احتمال دارد درباره موضوعی بی اهمیت با هم بحث کنید و در این بین باعث رنجش خاطر شریک خود شوید و قلبش را بشکنید.
به علاوه، این خواب می‌تواند به معنای روابط شما با شخصی از نزدیکان یا اعضای خانواده‌تان باشد.
این خواب می‌گوید که در رابطه خود موفق نیستید و نمی توانید آن را به سمت و سویی آرامش‌بخش هدایت کنید، به همین خاطر باید از شریک خود برای مدتی فاصله بگیرید و بعد از آن در آرامش، کدورت‌ها را برطرف کنید.

خواب گم کردن کفش در مسجد

ابراهیم کرمانی و ابن سیرین خواب گم کردن کفش در مسجد یا عبادتگاه را زن تعبیر کرده‌اند. کفش گم شده در مسجد ازدواج و وصلت را خبر می‌دهد.

 

تعبیر خواب گم شدن کفش از نظر روانشناسان

این که خواب ببینید کفش های خود را گم کرده‌اید یعنی شما قدم گذاشتن در مسیر درست زندگی را نمی‌دانید و آگاه نیستید که چه تصمیمی برای زندگی خود بگیرید، به همین خاطر برای هشیار کردن شما این خواب به سراغتان می‌آید. در واقع خواب هشدار می‌دهد که در انتخاب‌های خود دقت کنید و همچنین اشاره به شیوه و مسیر فرد در امورات خود داشته باشد.
حال اگر خواب ببینید که پی‌ در پی کفش‌های خود را گم می‌کنید، یعنی شما در تصمیم‌گیری تدبیر لازم را ندارید و در انتخاب‌های خود سراسیمه هستید.  در چنین مواقعی که در تصمیم‌گیری به شک می افتید بهتر است که افکار پریشان را از خود دور کنید و از خداوند کمک بخواهید.

آنلی بیتون نیز در این باره می‌گوید: گم شدن کفش در خواب یعنی طلاق و جدایی را در زندگی تجربه می‌کنید.

 

سخن آخر

اگر با توجه به مطالب ذکر شده در این مطلب موفق به تعبیر رویای خود نشده‌اید، خواب خود را در پایین همین صفحه با کارشناسان ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند.

۲ Comments
  1. سلام وقتتون بخیر خواب دیدم نو یه مکان زیارتی کفشای خودم رو گم کردم و وقتی به خانه برمیگشتم پا برهنه بودم و خیلی سریع راه میرفتم روی یه جاهایی مثل علف و خار اما پاهام اذیت نبودن فقط به سرعت خیلی زیاد راه میرفتم که زودتر برسم و وقتی به خانه رسیدم به خواهرم گفتم اصلا خوش نگذشت ممنون میشم راهنمایی بفرمایین.

Leave a reply

انگیزه
ثبت نام رایگان در سایت
عضویت در سایت
تعییر رمز عبور
Compare items
  • Total (0)
Compare