تعبیر خواب خریدن کفش چیست؟ تحقق آرزو یا خبر بد؟

تعبیر خواب خریدن کفش

همیشه در تعبیر خواب باید به نشانه‌ها توجه کرد. در این مطلب، قصد داریم تعبیر خواب خریدن کفش را برای شما توضیح دهیم. در ابن خواب، نوع کفش و رنگ آن در یافتن معنای آن اهمیت دارد.

 

تعبیر خواب موضوعی درمورد خریدن کفش

خواب خریدن کفش پاشنه بلند

معبرین غربی می‌گویند: اگر کفش پاشنه بلند بخرید، تعبیر آن است که قدرت رویارویی با مشکلات و تحولات را در زندگی دارید. ناخودآگاه شما کمک می‌کند تا بتوانید در زمینه کاری خلاق باشید و به موفقیت‌های چشم‌گیر برسید. پوتین خریدن نیز به این معناست که شما نیاز به حمایت و پشتیبانی دیگر افراد در زندگی خود دارید.

خواب خریدن کفش قهوه‌ای

خریدن کفش قهوه‌ای در خواب به معنای ایجاد مشکل برای شماست.

این رنگ کفش از شرایطی خبر می‌دهد که برای شما دل نگرانی، اضطراب و ناخوشی رقم می‌زند. مثلاً امکان دارد به شما این خبر برسد که شخصی از اطرافیان مریض حال شده است و یا زوجی که می‌شناسید از هم طلاق گرفته‌اند. احتمال دارد آن شخصی که بیمار شده است برای شما عزیز باشد و لحظات سختی را می‌گذراند. همچنین، اگر کفش با این رنگ را به کسی که در قید حیات نیست هدیه دهید، تعبیر آن است که در زندگی بار مسئولیت‌های زیادی را به دوش خواهد کشید. خریدن کفش قهوه‌ای برای اعضای خانواده به معنای رنج و اندوه برای شماست.

تعبیر خواب خریدن کفش سبز

دیدن خرید کفش سبز در خواب به معنای رسیدن به سود و منفعت است.

کفش سبز به معنای خوشحالی و لحظات خوش است که حاصل از جایی است که فکرش را هم نمی‌کنیم. در کل این خواب به معنای رسیدن به خواسته‌ها و روشن شدن چراغ امید در دل‌هاست. ابراهیم کرمانی گفته‌اند خریدن کفش های سبز رنگ یعنی حال و هوای ما رو به بهبودی می‌رود و زندگی بهتری خواهیم داشت. اگر دیدید برای مرده کفش سبز خریده‌اید و یا آن را هدیه داده‌اید، به خاطر مشاجره و بحث، رابطه‌تان به جدایی و فراغ ختم می‌شود.

خواب خریدن کفش صورتی

خریدن کفش صورتی در خواب یعنی به ثروت دست پیدا می‌کنید و به آرزوی خود می‌رسید.

نشان از خوش‌شانسی در زمینه مالی است. امکان دارد ثروتی هنگفت به دست آورید که برای آن تلاشی نکرده‌اید. به گفته معبرین، دیدن این خواب از روزهای خوب آینده خبر می دهد که به خوشی سپری می‌شوند. هر چه اندوه، نگرانی و استرس دارید از بین می‌رود و روحیه شما بسیار خوب می‌شود.

تعبیر خواب خریدن کفش آبی

اگر در خواب ببینید که کفش های آبی می خرید، تحولاتی سودمند که به نفع شماست نصیبتان می‌شود. اگر دختری خواب ببیند کسی از کفش‌هایی که او خریده است تعریف می‌کند، به این معناست که باید مراقب آدم‌های دور و اطرافش باشد.

خواب خریدن کفش زرد

تعبیر خواب خریدن کفش زرد به معنای بیمار شدن است.

اگر اقدام به خریدن و یا هدیه دادن کفش های زرد رنگ کردید، خوب نیست و به این علامت است که یا شما و یا یکی از نزدیکانتان در بستر بیماری قرار خواهد گرفت.

 

تعبیر خواب خریدن کفش از نظر روانشناسان

تعبیر خانم آیتانوس

خانم آیتانوس می‌گوید: اگر در خواب جعبه‌ی کفش ببینید، این خواب درمورد مادر زن است. مردان غربی با مادر زن خود رابطه‌ی خوبی ندارند و هنگام خرید کفش، جعبه‌ی آن را با خود به خانه نمی‌برند و فقط کفش‌ها را می‌برند. اما مردان شرقی کفش خود را در جعبه به منزل می‌برند و این نشان می‌دهد که در رابطه با مردان غربی می توان گفت که رابطه دوستانه‌ای بین آن‌ها و مادرزنشان وجود ندارد و در کشورهای غربی اغلب جدایی‌ها  به دلیل دخالت‌های مادر زن رخ می‌دهد. در کشورهای آسیایی، مادرزن‌ها رابطه صمیمانه‌ای با دامادشان دارند و به او مانند پسر خودشان محبت می‌کنند.

تعبیر خواب خریدن کفش به طور کلی

خواب خریدن کفش اشاره به اتفاقات جدید و تحولات اساسی در زندگی شما دارد. مثلاً تغییر محل زندگی یا مشغول کار دیگری شدن از جمله این تغییرات است. همچنین دلالت بر تغییر روابط دارد و افرادی که با آن‌ها معاشرت می کنید. در کل، برخی از موارد روتین زندگی دست خوش تغییر می‌شوند که شاید شما از آن خوشحال و یا ناراحت شوید. این مورد وضعیت زندگی شما را نیز تحت تاثیر قرار می‌دهد. در صورتی که در شرایط خوبی هستید و از موقعیت خود رضایت دارید، اوضاع برعکس می‌شود. اگر از زندگی شرایطی که آرزویش را دارید به دست نیاورده‌اید، این خواب می‌گوید که به شرایط مطلوب خواهید رسید.

 

سخن آخر

اگر با توجه به مطالب ذکر شده در این مطلب موفق به تعبیر رویای خود نشده‌اید، خواب خود را در پایین همین صفحه با کارشناسان ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند.

همچنین شما می‌توانید تعبیر خواب گم شدن کفش و  تعبیر کفش پاره را نیز در انگیزه بخوانید.

نظری ثبت نشده است

Leave a reply

انگیزه
ثبت نام رایگان در سایت
عضویت در سایت
تعییر رمز عبور
Compare items
  • Total (0)
Compare