تعبیر خواب کفش نو – دیدن کفش نو در خواب بیانگر چیست؟

تعبیر خواب کفش نو

کفش چیزی است که تقریباً هر روز آن را می‌پوشیم پس خواب دیدن کفش اصلا چیز عجیبی نیست. اما در شرایطی خاص در خوابمان، اگر که فکر نکنیم این نماد ممکن است تصادفی باشد، می تواند تعبیر مهمی داشته باشند. در این مطلب، تعبیر خواب کفش نو را برای شما شرح داده‌ایم.

 

تعبیر خواب کفش نو از نظر معبرین اسلامی

تعبیر ابن خلیل

تعبیر خواب کفش نو یا جدید به معنای ازدواج و متاهل شدن است، مخصوصاً اگر رنگ این کفش‌ها، سفید، قرمز یا سیاه باشد.

تعبیر ابن سیرین

ابن سیرین می‌گوید: اگر در خواب ببینید که کفش نو به پا دارید، به این معناست که شما خواهان زنی هستید و می‌خواهید متاهل شوید.

تعبیر منوچهر مطیعی تهرانی

منوچهر مطیعی تهرانی می‌گوید: اگر این خواب را ببینید و مجرد باشید به معنای آن است که ازدواج می‌کنید. اگر شما زن دارید و در خواب کفش ببینید خواب شما به شوهرتان ربط دارد. نو بودن و کهنگی این کفش گویای راحتی و رفاه در زندگی این دو زوج و یا سختی و مشقت دارد.

 

تعبیر موضوعی درمورد خواب کفش نو

خواب پوشیدن کفش های نو

اگر کفش‌های نو و واکس زده در خواب به پا دارید، تعبیر آن است که شما ثروتمند و دارا می‌شوید. شاید به این معناست که در یک لاتاری برنده می‌شوید و جایزه‌ی بزرگی نصیبتان می‌شود. اگر از آن دسته افرادی هستید که شانس خوبی در قرعه‌کشی و این سری مسابقات دارند، توصیه می‌کنیم این فرصت را به فال نیک بگیرید. باید سعی کنید شانس‌ها و کارهای جدید را امتحان کنید تا با قدم گذاشتن در راهی جدید بتوانید به جایگاه درخوری برسید.

اگر کفش نو، پای شما را بزند به معنای این است که دوستان شما را به تمسخر می‌گیرند.

تعبیر خواب کفش نو از نظر روانشناسان

تعبیر آنلی بیتون

اگر خواب خریدن کفش‌ های نو را ببینید یعنی یک سری اتفاقات رخ می‌دهد که برای شما خوشایند و خوب است. هنگامی که در خواب این کفش های جدید پای شما را بزنند، به این معناست که دوستان یا همکارانتان شما را مورد تمسخر قرار می‌دهند. ولی اگر بیننده خواب ازدواج نکرده باشد و در خواب ببیند کفشی جدید و نو پوشیده است ازدواج می‌کند.

پوتین نو یا کفش نو

یک سری تعابیر ذکر شده است که مربوط به پوتین نو می‌شود، پوتین دلالت بر قدرت و نیرومندی مرد دارد و به معنای توان جسمی او چه در امور و چه در واقف آمدن بر مشکلات است.

تعبیر کارل گوستاو یونگ

دیدن کفش‌های نو و جدید در خواب به معنای این است شما از اعتماد به نفس کافی برخوردار هستید و به توانایی‌ها و موفقیت‌های خود ایمان دارید. همچنین عکس آن می‌تواند این باشد در مسیری قدم برداشته‌اید که برای شما ناآشناست و نسبت به آن شناخت ندارید.

 

سخن آخر

توجه داشته باشید که برای تفسیر بهتر خوابتان، می توانید تعبیر خواب کفش پاره و تعبیر خواب کفش رنگی را نیز در انگیزه مطالعه کرده و در تفسیر رویای خود اطلاعات بیشتری بدست آورید.

با این حال اگر با توجه به مطالب ذکر شده در این مطلب موفق به تعبیر رویای خود نشده‌اید، خواب خود را در پایین همین صفحه با کارشناسان ما در میان بگذارید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما باشند.

نظری ثبت نشده است

Leave a reply

انگیزه
Logo
ثبت نام رایگان در سایت
عضویت در سایت
تعییر رمز عبور
Compare items
  • Total (0)
Compare