تعبیر خواب پول گرفتن از مرده چیست؟

تعبیر خواب پول گرفتن از مرده - پول و اسکناس

اگر فردی در خواب ببینید که از مرده‌ای طلب پول می‌کند و یا از او اسکناس می‌گیرد، تعبیر و مفهوم کلی این است که زکات مال خود را در این دنیا پرداخت نکرده است. فردی که خواب می بیند پرداخت نکرده است نه مرده! در ادامه با تعابیر اسلامی و روانشناسی این موضوع بیشتر آشنا می شوید.

 

تعبیر خواب پول گرفتن از مرده

۱. تعبیر معبران اسلامی

جابر مغربی می گوید: اگر در خواب ببینی پولی از طرف مرده یا هر کس دیگری نصیبت شده است، یعنی در بیداری نیز همان پول نصیبت می‌شود

ابن سیرین می‌گوید: تعبیر پول در خواب به معنای به دست آوردن نعمت‌های خوب در زندگی است. بنابراین گرفتن پول از مرده به معنای برکت و نعمت است.
حضرت دانیال (ع) می فرماید:

• اگر ببینید که نعمت های دنیا مانند پول را از دست مرده می گیرید، دچار ضرر و زیان خواهید شد.
• اگر ببینید که از نعمت‌های دنیا مانند پول چیزی به مرده بدهید، یعنی از جایی که فکر نمی کنید به سود و نفع می‌رسید.
لیلا برایت می گوید: اگر خواب ببینید کسی (مرده یا زنده) برای شما حواله‌ی پولی بفرستد، شما از کسی هدیه‌ای دریافت می‌کنید.
اگر در خواب ببینید که کسی (مرده یا زنده) به شما پول داد، یعنی دچار شکست و زیان مالی می‌شوید.

گرفتن پول از مرده در حالت های مختلف:

دریافت پول از مرده

دریافت پول به هر صورتی در خواب معمولاً مثبت است. ممکن است این پول را از کسی قرض بگیرید، چیزی بفروشید یا به شما پولی بدهند. این‌که در خواب به شما پول دهند، به هر طریقی این خواب مثبت و معنای خوبی دارد. در واقع، یعنی شما افکار بزرگی دارید و با عملی کردن آن‌ها در زندگی احساس رضایت‌خاطر در شما به وجود آمده است. به علاوه، تصمیم‌گیری‌های مهم از جمله ازدواج، روابط عاشقانه، مشغول شدن به حرفه ای جدید از تعابیر آن است.

قرض گرفتن پول از مرده

این خواب تعابیر مختلفی دارد و بستگی به حالات شخص در خواب دارد. شاید به این معناست که برای موفقیت و پیشرفت بیشتر باید یک سری مهارت‌ها را یاد بگیرید. احتمالاً از لحاظ روحی باید مورد حمایت قرار بگیرید، از این طریق روحیه‌ی شما بهتر می‌شود و با اعتماد به نفس امور را پیش می‌برید. همچنین، امکان دارد شما به مشاوره و راهنمایی اطرافیان نیاز دارید تا بتوانید در مسیر جدید زنگی قدم بگذارید.

طلب پول از مرده

• اگر در خواب کسی به شما پول بدهد، تولد فرزند پسری را می‌شنوید.
• تعبیر پول گرفتن از کسی یعنی آن شخص برای شما مشکل‌ساز خواهد شد.
• اگر به شما پول می‌بخشند به این معناست که به ثروتی می‌رسی.

 

۳. گرفتن از مرده از نظر روانشناسی

تعبیر خواب پول گرفتن از مرده

تعبیر کارل گوستاو یونگ

اگر در خواب پول ببینی، یا از طرف مرده یا زنده به شما پاداش یا جایز‌ه‌ای داده شود، به معنای موفقیت در زندگی است. همچنین پول به معنای ارزشمندی و داشتن اعتماد به نفس است. از جمله تعبیرهای دیگر پول، روابط عاشقانه است.

تعبیر  آنلی بیتون

پیدا کردن پول در خواب یعنی پس از نگرانی کوتاه، به شادمانی و آرامش می‌رسید. هنگامی که خواب ببینید به مال و ثروت رسیده‌اید یعنی به دلیل تلاش و همت خود به مقام بالایی می‌رسید. اگر این ثروت بسیار باشد، در مواجه با مشکلات عالی عمل خواهید کرد. وقتی در خواب افراد ثروتمند را ببینید به این معناست که نزدیکان و اطرافیان به شما در هنگام نیاز مالی کمک می‌کنند.

سخن آخر

گفته می شود برای هر فرد آن چیزی که بسیار اهمیت دارد و برای آن ارزش قائل می شود، به شکل پول در خواب ظاهر می‌شود. گرفتن چیزی از مرده به خصوص پول، یکی از رایج‌ترین خواب‌ هاست. البته باید بدانید که زنده شدن مرده در خواب به معنای این است که حال آن فرد در آن جهان خوب و رحمت الهی شامل او شده است.

 

نظری ثبت نشده است

Leave a reply

انگیزه
Logo
ثبت نام رایگان در سایت
عضویت در سایت
تعییر رمز عبور
Compare items
  • Total (0)
Compare