۲۰ مدل روف گاردن جذاب و جدید برای بام خانه شما!

انواع روف گاردن

امروزه برای دکوراسیون خانه‌ها از ایده‌های سبز بسیار استقبال می‌شود. برای مثال گلکاری در بالکن و پشت‌بام از موارد مورد توجه در سال‌های اخیر است.

روف گاردن یا بام سبز یکی از عنصرهای زیباسازی ساختمان‌هاست. برای اکثر خانه‌های امروزی که اغلب به صورت آپارتمانی ساخته می‌شوند، بام سبز گزینه مناسبی بوده که با ایجاد یک فضای سبز به پشت‌بام، حس و حال تازه‌ای در خانه ایجاد می‌شود. داشتن یک مدل روف گاردن زیبا، یکی از نکاتی بوده که زیبایی پشت‌بام را چند برابر خواهد کرد. اگر با کاربرد و ایجاد روف گاردن در منزل خود آشنایی ندارید، پیشنهاد ما به شما این است که تا انتهای این مطلب از انگیزه با ما همراه باشید.

 

روف گاردن

قبل از هر اقدامی برای ایجاد بام سبز، سعی کنید مساحت فضای مورد نظر را اندازه‌گیری کنید؛ سپس با توجه به آن مدل روف گاردن را انتخاب کنید. شاید تصور کنید که روف گاردن فقط جنبه زیبایی و سرسبزی را برای پشت‌بام‌ شما دارد، اما حقیقت این نیست! بام سبز علاوه بر زیبایی در کاهش آلودگی صوتی و حتی آلودگی هوا نقش بسزایی دارد.

برای داشتن یک پشت‌‌بام زیبا و مدرن، می‌توانید از گل‌های مخصوص تراس برای داشتن یک فضای زیبا و جذاب کمک بگیرید. همچنین می‌توانید برای زیبایی بیشتر و داشتن حس آرامش از فواره و حتی آبشار مصنوعی کمک بگیرید. چیدن مبلمان هم برای استراحت و داشتن یک مکان پر از حس امنیت، یکی از اید‌ه‌های جذاب و کاربردی بوده که باید به آن توجه ویژه‌ای داشت.

 

مدل روف گاردن

لازم به ذکر است که علاوه بر پشت‌بام، بالکن‌های طبقات بالا گاهی فضای مناسبی برای ایجاد روف گاردن است. در زیر تعدادی از مدل‌های روف گاردن آورده شده‌است.

مدل روف گاردن

مدل های روف گاردن

مدل روف گاردن

مدل روف گاردن

روف گاردن جذاب

بام سبز شنی

مدل زیبا از روف گاردن

مدل ساده روف گاردن

مدل زیبای روف گاردن

ایده بام سبز جدید

مدل های زیبای روف گاردن

روف گاردن ساده

روف گاردن تابستانی

ایده بام سبز

روف گاردن شیک

ایده روف گاردن

روف شیک و ساده

روف گاردن زیبا

روف گاردن زیبا

مدل روف گاردن

سخن آخر

در این مطلب ۲۰ مدل از انواع روف گاردن برای ایده داشتن یک پشت بام جذاب و سرسبز برای شما عزیزان آورده شد. اگر شما هم ایده‌ای برای طراحی یک بام سبز زیبا دارید، می‌توانید آن را با ما و دیگر خوانندگان عزیز انگیزه در میان بگذارید.

انگیزه
Logo
ثبت نام رایگان در سایت
عضویت در سایت
تعییر رمز عبور
Compare items
  • Total (0)
Compare