۲۰ مدل کمد دیواری شیک و جدید

مدل کمد دیواری

امروزه به دلیل کمبود جا و جلوگیری از شلوغ شدن فضای اتاق‌ها، معمولا از کمد دیواری استفاده می‌شود که در طرح‌های شیک و متنوعی موجود هستند. کمدهای دیواری برای اتاق خواب، اتاق کودک و یا هرجایی که نیاز به فضای بیشتر برای نگهداری از وسایل باشد، استفاده می‌شوند. از آنجایی که کمدهای دیواری در دکوراسیون منزل نقش مهمی را ایفا می‌کنند، در این مطلب ۲۰ مدل کمد دیواری جدید و زیبا آورده شده‌است.

 

انواع مدل کمد دیواری

کمدهای دیواری در انواع مختلف ریلی و کشویی، در جنس‌های متفاوتی وجود دارند که معمولا با توجه به نوع کاربرد و یا حتی دکوراسیون منزل می‌توان یکی از آن‌ها را انتخاب کرد.

در هنگام انتخاب کمد دیواری برای پذیرایی یا اتاق خواب، بهتر است طرح و رنگ سایر وسائل موجود در اتاق خواب را در نظر بگیرید تا در دکوراسیون داخلی منزل شما تناسب و هماهنگی بیشتری برقرار شود. علاوه بر این، هنگام خرید کمد دیواری به طبقات آن توجه ویژه‌ای داشته باشید تا بتوانید با بکارگیری ترفندهای مرتب کردن کمد لباس تمام وسائل خود را با شیوه هماهنگ و نظم کامل درون آن بچینید و به راحتی به وسائل خود دسترسی داشته باشید.

کمد دیواری ام دی اف

کمدهای دیواری ام دی اف معمولا در رنگ‌های تیره و روشن طراحی می‌شوند و اصولا با توجه به متراژ منزل یا اتاق خواب می‌توان یکی از آن‌ها را انتخاب کرد؛ اگر فضای اتاق شما کوچک است، کمد دیواری با رنگ روشن برای شما انتخاب ایده آل و مناسبی است، زیرا رنگ روشن باعث می‌شود که فضای اتاق شما بزرگتر به نظر برسد. در زیر تعدادی از مدل‌های کمد دیواری‌ ام دی اف در طرح‌های متنوع آورده شده‌است.

کمد ام دی اف دیواری

کمد دیواری سفید ام دی اف

کمد زیبای دیواری

کمد دیواری زیبا و شیک

کمد دیواری رنگ روشن

کمد دیواری زیبا و شیو ساده

کمد دیواری جدید

کمد دیواری شیک

کمدهای زیبای دیواری

کمد جدید و خاص دیواری

کمد زیبا و شیک دیواری

کمد ساده دیواری

کمد دیواری هایگلاس

کمدهای دیواری هایگلاس در انواع ریلی و بازشو موجود هستند؛ این کمدها با داشتن درب آیینه‌ای می‌توانند باعث شوند تا دکوراسیون اتاق خواب یا پذیرایی شما متفاوت‌تر به نظر برسد.

نکته: سعی کنید علاوه بر توجه به زیبایی و کاربری آسان کمدهای دیواری ریلی، به جنس آن‌ها هم اهمیت دهید تا مدت زمان بیشتری بتوانید از این کمدها استفاده نمائید.

کمد ریلی دیواری

کمد جدید ریلی

کمد دیواری هایگلاس

کمد دیواری شیک و ساده

کمد دیواری رنگی هایگلاس

کمد ساده دیواری

کمد جادار دیواری

کمد براق دیواری

سخن آخر

امیدواریم مدل‌های ارائه شده در این مطلب به شما برای انتخاب یک کمد دیواری شیک کمک کند. توصیه می‌کنیم قبل از خرید کمد دیواری سعی کنید، اندازه فضای مورد نظر را در نظر گرفته و با توجه به متراژ و رنگ سایر وسائل منزل، مدل مطلوب خود را انتخاب کنید. همچنین بازدید از مقاله «مدل کمد لباس اتاق خواب» نیز در انتخاب مدل کمد دیواری، به شما ایده‌های بیشتری خواهد داد.

نظرات و یا تجربیات خود را در قسمت “پیام بگذارید”، با ما و سایر مخاطبان انگیزه در میان بگذارید.

انگیزه
Logo
ثبت نام رایگان در سایت
عضویت در سایت
تعییر رمز عبور
Compare items
  • Total (0)
Compare