سیلی خوردن سرباز راهور و مسئولانی که مجازات نمی‌شوند!

سیلی خوردن سرباز راهور

طی این سال‌ها پرخاش‌ها و رفتار‌های تند و زشت برخی مسئولان با مردم جنجال برانگیز شده است. اما بار دیگر دیروز، ۴ بهمن ماه در فضای مجازی فیلمی منتشر شد که گفته می‌شود درگیری لفظی و فیزیکی نماینده مجلس با یک مأمور پلیس راهور است. این اتفاق در حالی افتاد که برخی افراد حاضر در صحنه مدعی بودند نماینده مجلس شورای اسلامی سرباز راهور را مورد ضرب و شتم قرار داده است.

ماجرای سیلی خوردن سرباز توسط نماینده مجلس

در ویدئویی که منتشر شده است، ادعا می‌شود یک نماینده مجلس به صورت سرباز راهور که مانع عبور خودروی دنا پلاس او از خط ویژه اتوبوس بی آرتی شده سیلی می‌زند؛ هر چند این نماینده آن را تکذیب کرده است. البته بعد از این اتفاق هم انگار ترافیک سنگینی شکل می‌گیرد و این موضوع نارضایتی بیشتر مردم را هم در پی دارد!

سرباز راهور حامد اکبری مدعی است: این نماینده مجلس قصد داشته است برای تردد از خط ویژه استفاده کند و وقتی من مانع او شدم و با این موضوع مخالفت کردم، با برخورد فیزیکی وی مواجه شدم و او مدعی شد من نماینده مجلس شورای اسلامی هستم.

این موضوع هنوز از سوی راهور و مجلس رسما تأیید نشده اما واکنش هایی را در پی داشته است.

 

فیلم سیلی خوردن مجری قانون توسط قانون گذار

 

واکنش ناجا به چک خوردن سرباز وظیفه

به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار مهدی حاجیان در واکنش به انتشار خبری مبنی بر سیلی یکی از نمایندگان مجلس به مامور وظیفه راهور در محدوده خط ویژه دروازه دولت پایتخت و بازتاب آن در فضای مجازی اظهار کرد: سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی بلافاصله دستور ویژه ای برای حمایت از حقوق  سرباز وظیفه راهور و پیگیری موضوع از طریق معاونت حقوقی و بازرسی ناجا صادر کرد.

وی با بیان اینکه صیانت از حقوق آحاد پرسنل ناجا از دستورهای اکید فرمانده ناجا است، افزود: اعتقاد، باور و تاکید سردار اشتری  همواره  بر این است که سربازان وظیفه را نیز چون فرزندان خود بدانیم  و در صیانت از شخصیت، کرامت انسانی و حق و حقوقشان  لحظه ای دریغ و درنگ نکنیم.

حاجیان ادامه داد: سردار اشتری بارها به همه فرماندهان تاکید کرده اند که این جوانان، امانتی در دستان ما هستند؛ بنابراین اجازه را نمی دهیم به ساحت مقدس سبزپوشان خدوم ناجا در هر جایگاه و مقامی توهین و تعدی شود.

سخنگوی ناجا تأکید کرد: در صورت احراز تقصیر نماینده مجلس، ناجا از حق کارکنان خود به جدیت دفاع خواهد کرد.

 

واکنش قالیباف به سیلی زدن نماینده مجلس به سرباز راهور

محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس در واکنش به سیلی نماینده مجلس به سرباز راهور در توییتر نوشت: در برابر قانون همه مساوی هستند. مجلس به کسانی که به وظیفۀ قانونی خود عمل می‌کنند افتخار می‌کند و اولین مدافع حقوق آنهاست. در حادثۀ اخیر، به محض شنیدن اولین گزارش‌ها، دستور بررسی دقیق ماوقع صادر شد؛ در صورت احراز تخلف، هیئت نظارت بر نمایندگان بدون مسامحه بررسی و برخورد قانونی خواهد کرد.

سیلی خوردن سرباز راهور

همچنین نجابت، نماینده مردم شیراز در مجلس، در حساب توییترش نوشت: شما به یک جوان سیلی نزدید، به اعتبار مجلس و امید مردم سیلی زدید! مجلس با کسی عقد اخوت نبسته و پشت مظلوم می‌ایستد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

نظری ثبت نشده است

Leave a reply

انگیزه
Logo
ثبت نام رایگان در سایت
عضویت در سایت
تعییر رمز عبور
Compare items
  • Total (0)
Compare