انگیزه های جذاب زندگی

فریاد آزاده نامداری بر سر صدا و سیما

آزاده نامداری روز گذشته با انتشار عکسی از عادل فردوسی پور و مزدک میرزایی به حواشی قطع برنامه نود و مهاجرت مزدک میرزایی اشاره کرد و از رویکرد صدا و سیما در مقابل برنامه‌های محبوب و شخصیت‌های مردمی به شدت انتقاد کرد.

آزاده نامداری:

«آن روزهایی که فریاد میزدیم #نود!
آن روزهایی که بابی رحمی،نه به او،به ما مردم،دوست داران فوتبال،دکورنود راحراج میکردید،آن دوشنبه ها که خالی شده بودیم و باز میگفتیم #نود،ما نه اپوزیسیون بودیم ،نه برانداز.ما ازقضا نگران وطن بودیم،باآنکه برای تصمیم همکار قدیمی ام#مزدک_میرزایی احترام قائلم باهر سلیقه ای،اما ما آن روزها نگران این بودیم که رویای دوشنبه ها وعشق فوتبال مان را بدزدند،اما شما که همیشه از ما مؤمن تر ودانا ترو وطن دوست تر وهمه چیز ترید چوب حراج زدید به بیست سال خاطره ی مشترک ما.
وهرچه فریاد زدیم آقایان حرف ما#سیاسی نیست ما بچه ی این آب وخاکیم،ما نود ورزشی مان رامیخواهیم شما صدای ما رانشنیدید واحساس پیروزی کردید،پیروزیتان مبارک.»


مزدک میرزایی از گزارشگران باسابقه ورزشی تلویزیون بود که خبر مهاجرت او به خارج از کشور در اواخر تیرماه سال ۹۸ در رسانه‌ها منتشر شد. برنامه نود نیز از برنامه‌های محبوب ورزشی ایران بود که با نزدیک به ۲۰ سال قدمت خود، به دلایل نامعلومی تعطیل شد و عادل فردوسی پور به‌طور غیررسمی خانه‌نشین شد (دکور برنامه نود جمع شد!).

از آن ماجرا به بعد تا به امروز نیز هیچ گزارش ورزشی به عادل داده نشده و در هیچ برنامه تلویزیونی نیز عادل دیده نشده است. مزدک میرزایی پس از مهاجرت خود و حضور در شبکه ایران اینترنشنال به برنامه نود و حواشی پیرامون آن نیز اشاره‌ای کوتاه کرد و گفت که صدا و سیما با عادل رفتار درستی نداشته است (اولین مصاحبه مزدک در ایران اینترنشنال).

مطالب زیر را هم ببینید