طلاق مهناز افشار از همسرش؛ شایعه یا واقعیت؟

مهناز افشار بازیگر مطرح و باسابقه سینما و تلویزیون ایران، شب گذشته در صفحه رسمی توئیتر خود، توئیتی را منتشر کرد که شک و گمان کاربران فضای مجازی را به سمت جدا شدن او از همسرش، یاسین رامین، سوق داده است.

 

طلاق مهناز افشار از همسرش

مهناز افشار شب گذشته توئیت زیر را منتشر کرد و همزمان آن را در استوری اینستاگرام خود نیز قرار داد.

توئیت مهناز افشار در توئیتر

 


استوری مهناز افشار در اینستاگرام

 


با انتشار این خبر در فضای مجازی، شایعات درباره منظور اصلی مهناز افشار از انتشار این پست بالا گرفت. بسیاری آن را اشاره غیرمستقیم او به طلاق رسمی از همسرش عنوان کردند و برخی نیز آن را اشاره‌ای به زندگی مجردی او در غیاب همسرش دانستند. این تردید حتی در میان خبرگزاری‌های رسمی کشور نیز بوجود آمد و این خبر را با عناوین متفاوتی عنوان کردند.

با اینکه هنوز جدایی مهناز افشار از همسرش، یاسین رامین، رسما تایید نشده است ولی با توجه به حاشیه‌هایی که پس از اتهامات کیفری علیه یاسین رامین وارد زندگی مهناز افشار شده است، انتظار می‌رود که این خبر صحت داشته باشد و مهناز افشار از یاسین رامین رسما طلاق گرفته است.

 

ازدواج مهناز افشار و همسرش

مهناز افشار در سال ۹۳ با یاسین رامین ازدواج کرد و سال بعد دخترشان، لیانا، به دنیا آمد. مهناز افشار ۴ سال از یاسین رامین بزرگتر است.

 

محکومیت همسر مهناز افشار

یاسین رامین در اردیبهشت ماه سال ۹۸ و با تفهیم سه فقره اتهام، به ۱۷ سال حبس و رد مال محکوم شد.

 

رفتن مهناز افشار از ایران

پس از صدور محکومیت یاسین رامین بود که مهناز افشار به آلمان رفت. پس از رفتن مهناز افشار از ایران بسیاری این شایعه را عنوان کردند که او قصد بازگشت به ایران را ندارد. اما مهناز افشار با انتشار یک توئیت در صفحه خود، این شایعه را تکذیب کرد.

نظری ثبت نشده است

Leave a reply

انگیزه
Logo
ثبت نام رایگان در سایت
عضویت در سایت
تعییر رمز عبور
Compare items
  • Total (0)
Compare