انگیزه های جذاب زندگی

بیوگرافی الناز حبیبی، بازیگر با استعداد سینما و تلویزیون

 الناز حبیبی متولد ۲۱ مرداد سال ۶۷ در تهران است که اخیرا طرفداران زیادی پیدا کرده است. او از معدود بازیگران سینما و تلویزیون کشورمان بوده که بازیگری را از ۹ سالگی و با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شروع کرده است.

 

بیوگرافی الناز حبیبی

الناز حبیبی فوق دیپلم تدوین و لیسانس کارگردانی دارد و فرزند آخر یک خانواده هشت نفره‌ است. او اولین تجربه جدی‌اش را در سال ۸۵ و با بازی در مجموعه تلویزیونی “سال های برف و بنفشه” بدست آورد. الناز مادرش را در همان سال‌ها از دست داد و پس از آن وارد یک دوره افسردگی چهارساله شد. او در این مدت نتوانست درسش را ادامه دهد و فعالیت‌های حرفه‌ای‌اش هم به شدت تحت تاثیر قرار گرفت. الناز حبیبی در سال ۸۸ اولین تجربه حضور مقابل دوربین سینما را نیز  بدست آورد و در فیلم “فصل باران های موسمی” بازی کرد.

ازدواج این بازیگر

این بازیگر خوش چهره، در سال ۹۱ با “مهدی صاحب زمانی” ازدواج کرد و چند سال بعد با حضور در برنامه “دورهمی” به طور غیر مستقیم عنوان کرد که از همسرش جدا شده‌ است. مهدی صاحب زمانی در خارج از کشور اقامت داشت، اما الناز برای شغلش در ایران بود و زندگی دور از هم برای آن‌ها سخت، اما چاره ای نداشتند. سرانجام این دوری و دوستی به طلاق منجر شد و شوک دیگری به الناز حبیبی وارد شد.

اعضای خانواده الناز همه در سوئد زندگی می‌کنند و خودش نیز هم از طریق خانواده‌اش موقعیت مهاجرت کردن را دارد و هم از طریق همسر سابقش این امکان را داشته‌ است.

الناز حبیبی و همسرش

شهرت الناز حبیبی

الناز حبیبی در سال ۹۳ با بازی در سریال “دردسرهای عظیم” به شهرت رسید. “خجالت نکش”، “دشمنِ زن” و “هشتگ خاله سوسکه” نیز چند نمونه از کارهای معروفی است که حبیبی در آن‌ها نقش آفرینی کرده‌ است.

الناز حبیبی و جواد عزتی

مطالب زیر را هم ببینید