محسن افشانی؛ بیوگرافی، حواشی و فعالیت‌ها در فضای مجازی

محسن افشانی بازیگر سینما و تلویزیون ایران و از چهره‌های پرحاشیه در اینستاگرام است. برای آشنایی با او و آگاهی از آخرین فعالیت‌هایش در فضای مجازی همراه ما باشید.

 

بیوگرافی محسن افشانی

محسن افشانی متولد ۱۱ فروردین سال ۶۸ در روستای وانشان گلپایگان است. او که مدرک کارشناسی خود را در رشته مهندسی مکانیک از دانشگاه آزاد تهران دریافت کرده است اکنون به عنوان بازیگر سینما و تلویزیون کشور و یک چهره پرحاشیه در فضای مجازی مطرح است.

خانواده

محسن افشانی در خانواده‌ای کم جمعیت بزرگ شده است و تنها یک خواهر بزرگتر از خودش دارد.

شروع فعالیت

او فعالیت اصلی خود را از سال ۸۵ و با اجرا در برنامه آستانه آغاز کرد. یک سال پس از اولین اجرای خود، برنامه بوم سفید را اجرا کرد و توانست جایگاه خود را در عرصه مجری‌گری در تلویزیون باز کند. او اولین تجربه بازیگری خود را در تلویزیون در سال ۸۷ و با بازی در سریال کارآگاهان بدست آورد. دوران اوج بازیگری و شهرت او در تلویزیون به همان سال و با بازی در سریال “ترانه مادری” باز می‌گردد.

ازدواج

محسن افشانی یک بار تا مرحله نامزدی با دختری پیش رفت و چندی بعد نامزدی‌شان به هم خورد. او سرانجام در آذرماه سال ۹۶ و با انتشار پستی در اینستاگرام از ازدواجش خبر داد. همسر او سویل تیانی خیابانی نام دارد که اهل تبریز است و محسن افشانی پس از گذشت یکی دو ماه و برای ایجاد حاشیه بیشتر از چهره همسرش در فضای مجازی رونمایی کرد!

محسن افشانی؛ سلطان حاشیه

او در این مدت به سلطان حاشیه معروف شده است. خودش نیز پس از علنی کردن ازدواجش با انتشار فیلمی که به همراه همسرش در آن حضور داشت به هوادارانش وعده داد که شاهد حواشی بیشتر از سمت او خواهند بود.

علایق و الگوها

محسن افشانی یک پرسپولیسی دو آتیشه است. از بین خوانندگان به احسان خواجه امیری و محسن یگانه علاقه دارد و از بین غذاها عاشق کوکوسبزی است. او همچنین از بین اسطوره‌ها پرویز پرستویی و مرحوم عزت‌الله انتظامی را الگوی خودش معرفی کرده است.

در ادامه حواشی و مهمترین فعالیت‌های محسن افشانی را در فضای مجازی ببینید.


۵ تیر ۹۸

پس از انتشار ویدیوی چند روز قبل محسن افشانی در اینستاگرام، او به خاطر تبلیغ و ترویج استفاده از سلاح گرم و سرد و به دستور مقام قضایی دستگیر و به زندان افتاد. شاید بشه گفت جد‌ی‌ترین برخوردی که با محسن افشانی تا به امروز شده همین بوده.

«محسن افشانی بازیگر سینما به دلیل انتشار کلیپی با مضمون ترویج و تبلیغ سلاح گرم و سرد در فضای مجازی، به دستور مقام قضایی دستگیر و تحویل زندان شد»


۳ تیر ۹۸

یکی دیگر از دابسمش‌های محسن افشانی و همسرش البته اینبار با حضور افتخاری اسلحه و چاقو!


۲۰ خرداد ۹۸

سویل، همسر محسن افشانی یهو یادش افتاد که اِ عکسای عروسیشونو نذاشته اینستا و همین عاملی شد تا در حرکتی غافلگیرانه ۱۰ تا از عکسای عروسیشو منتشر کنه. البته اینجا چون ما زیاد جا نداشتیم به همین دو تا عکس بسنده کردیم.


۸ خرداد ۹۸

محسن افشانی که علاقه خاصی به حاشیه‌سازی و دیده شدن داره، کلیپی رو از عروسیش توی اینستاگرام منتشر کرد.


۲۷ اسفند ۹۷

از جمله مزایایی که محسن افشانی و خانومش دارن اینه که دیگه ترسی از لو رفتن فیلم و عکسای خونوادگیشون ندارن!


۲۴ بهمن ۹۷

کلیپ محسن افشانی برای همسرش به مناسبت ولنتاین.

محسن افشانی:


۹ آذر ۹۷

بخشی از خوشگذرانی های محسن افشانی، مهرداد میناوند و همراهان گرامی در جزیره زیبای کیش.

محسن افشانی:

«مهرداد جون تولدت مبارک داداش
اینم خاطره اون شب کیش
۱۲۰ ساله شی رفیق
یه جمله ‍پر انرژی واسه مهرداد بنویسید
پ.ن: سویل انقدر آفتاب گرفته بود سرخپوست شده بود!!! »


۲۸ آبان ۹۷

موضوع از این قراره که محسن افشانی چند ماه پیش، شماره کارت خودشو برای واریز پول بمنظور کمک به حلما سلمانیها در فضای مجازی اعلام می کنه. پس از جمع شدن بخشی از پول خانواده حلما از محسن افشانی درخواست می‌کنن که پول‌های جمع شده رو به اونا بده ولی او از این کار اجتناب کرده و در ویدیویی اعلام میکنه که مردم به او اعتماد کردن و وقتی پول خرید آمپول اسپینرازا بطور کامل جمع شد اون موقع پول رو برای خرید دارو خرج می‌کنه. محسن افشانی هم از اون روز دیگه شماره کارتی رو تو اینستاگرام اعلام نمیکنه و جمع آوری کمک برای حلما متوقف میشه. به تازگی حلما سلمانیها که به بیماری SMA مبتلا بود فوت کرده و محسن افشانی اینجوری به فوت حلما در اینستاگرام واکنش نشون داده.


۲۰ آبان ۹۷

پس از نایب قهرمانی تیم فوتبال پرسپولیس در آسیا، محسن افشانی طبق معمول با استقلالیا توی اینستاگرام کل گرفت.


۲۲ مهر ۹۷

محسن افشانی درباره شایعات اخیر در رابطه با صادر شدن حکم حبس و شلاق برای او در پرونده جمع آوری پول برای “حلما سلمانیها”، این پست را در اینستاگرام منتشر کرد.

محسن افشانی:

«تکذیب صدور حکم ۶سال زندان
برای بازیگر میم_الف

این یعنى:
“روح الله زم خفه شو عزیزم”
رئیس دادگستری استان تهران:
شایعات منتشره مبنی بر صدور حکم ۶سال حبس برای محسن افشانی در خصوص جمع آوری کمک برای “حلما” مختص فضای مجازی است و اگر حکمی برای شخصی صادر شود، از طریق دستگاه قضایی اطلاع رسانی می‌شود
گفتنی است اخیرا در فضای مجازی اخباری مبنی بر صدور حکم ۶سال حبس و عودت کمک‌های مردمی برای محسن افشانی به اتهام کلاهبردای در پرونده جمع آوری کمک برای دختر بچه‌ای به نام «حلما» منتشر شده بود/
باشگاه خبرنگاران»


۱۵ مهر ۹۷


۱۰ مهر ۹۷

پس از انتشار عکسی مبنی بر حکم دادگاه برای محسن افشانی به اتهام کلاهبرداری در پرونده “حلما سلمانی‌ها” و محکوم شدن او به ۶ سال زندان، افشانی در اینستاگرام خود به این خبر واکنش نشون داد.


۹ مهر ۹۷

به‌تازگی عکسی در فضای مجازی دست به دست میشه که در اون حکم دادگاه محسن افشانی رو نشون میده. مطابق این حکم افشانی به تحمل ۶ سال حبس و شلاق متهم شده.


۱ مهر ۹۷

گوشه‌ای از خاطرات شیرین محسن افشانی از دوران کودکی!

محسن افشانی:

«When I was 3
٢۶ سال پیش
همه چى قشنگتر بود…
بچه بودم
فحش زیاد میدادم!
یه روز با مامان و بابام رفتیم ۴راه تلفنخونه زنگ بزنیم دوبى با عموم حرف بزنیم.
انقدر فحش میدادم مامانم اینا منو گردن نگرفتن!
ساعت‌ها گذشت
مردم که متوارى شدن، بابام اینا اومدن و از خجالتم درومدن….
یه خاطره خوب از بچگیتون تعریف کنید!»


۲۰ آذر ۹۶

محسن افشانی کلا حاشیه رو دوست داره. بعد از اینکه دو روز پیش از ازدواجش خبر داد اخیرا توی استوری‌هاش گفته که فعلا قصد نشون دادن همسرشو توی فضای مجازی نداره.


۱۸ آذر ۹۶

محسن افشانی با انتشار این پست در اینستاگرام از ازدواجش خبر داد.

محسن افشانی:

«Hello My New Life…
I’ve found someone who loves me more than anyone & I love her more than anything & anyone…
Wish lucky life for us!
به کسى که از ته دل میخواستمش رسیدم…
خدا رو شاکرم
این اتفاق، من رو وارد مرحله جدیدى از زندگى کرد که از ته قلب خوشحالم
بیشتر، از شعف خانواده م خوشحالم که آرزوى هر پدر و مادرى دیدن خوشبختى فرزندشه…
با خانواده اى وصلت کردم که پر از مهر و محبت و ادب و انسانیت هستند و هیچ چیز مهمتر از محبت از درون و بیرونشون نیافتم…
براى خوشبختى من و همسرم دعاى خیر کنید…
یا حق»

۱ Comment
  1. سلام بر شهدای اسلام سلام بر شهدای عصر شاهان ملعون تاریخ سلام بر شهدای انقلاب اسلامی سلام برشهدای ۸ سال دفاع مقدس و سلام بر شهدای گمنام که بیشترین دین را برگردن تک تک ما دارند .
    واما راجع به این هنرپیشه نا میمون و همسر نا میمون تر از خودش .
    جناب سردار اشتری و دیگر فرماندهان بی تدبیر و بی کفایت و بی مبالات نیروی انتظامی . روی سخن من با تک تک اشخاصی همچون شماست که از یکسو در مقابل شرح وظایف خود چنان بر بوق ها می دمید که گوشهای ملت خراشیده میشود و از سوی دیگر برای حفظ جایگاه مدیریتی و فرماندهی خود چنان خود را به کری و کوری میزنید که پنداری هیچ اتفاق منحوس و مفسده ای در شهرهای این کشور پهناور اسلامی نیفتاده ودر شرف وقوع نیست . ادعاهای شما در مبارزه با مفسده های اجتماعی و مجازی گوش فلک را کر نموده و شاهد این ادعاها همین بس که باچشم غیر مسلح پیشرفت فسادهای اخلاقی و مجازی را در شبکه های مختلف به وضوح میتوان دید بی کفایتی حضرت عالی و نیروهای تحت امر شما همین بس که هنوز قدرت برخورد با یک دوجین معلوم الحال فاسد سلبریتی را در خود نمی بینید چرا که بالادستی شما امر را برین مقدر نموده که اگر برخوردی صورت پذیرد مقام و جایگاهتان یک شبه تغییر خواهد نمود جناب اشتری و هم رده های ایشان باید این را بفهمند و درک کنند که در زمان خود چنان برخوردی با شماها خواهد شد که بناگاه از خدا طلب میکردید که ایکاش مقام و مدیریتی حساس و اینچنینی را نداشته بودید . زمانیکه قدرت مقابله با هنجارهایی خانمانسوز مثل کشف حجاب ، رقص و اواز وتکخوانی زنان مفسد ، سگ بازی بچه پولدارها ، شرب خمر و قمار ووووو را ندارید پس مجاز هم نیستید که این همه از عملکرد منفی خود دفاع کنید . والسلام

Leave a reply

انگیزه
ثبت نام رایگان در سایت
عضویت در سایت
تعییر رمز عبور
Compare items
  • Total (0)
Compare