مرور رده

زیبایی صورت

برای داشتن صورتی زیبا و جذاب باید سبک زندگی صحیحی داشته باشید. رعایت نکاتی که شاید تا به حال به آن‌ها توجه نکرده‌اید، (اما بسیار مهم هستند) می‌توانند در داشتن صورتی زیبا به شما کمک کنند. در ادامه در این خصوص به چند نکته اشاره خواهیم کرد.

  • همیشه قبل از رفتن به رختخواب آرایش خود را پاک کنید. پوست شما برای نفس کشیدن به تمیزی نیاز دارد.
  • به هنگام قرار گرفتن در برابر نور خورشید از کرم‌های ضد آفتاب استفاده کنید.
  • زیبایی صورت شما با رژیم غذایی شما ارتباط مستقمی دارد. همواره از میوه‌های تازه استفاده کنید، مصرف پروتئین و ویتامین‌های لازم را در برنامه خود داشته باشید و از مصرف غذاهای تند پرهیز کنید.
  • بطور مرتب و روزانه، ورزش کنید. دویدن، پیاده‌روی، انجام حرکات یوگا و… باعث به جریان افتادن خون در بدن شما شده و فرایند پاکسازی درون بدن شما را تسریع می‌بخشد.
  • روزانه حداقل هشت ساعت بخوابید. اگر به اندازه کافی نخوابید، پوست شما همانند خود شما خسته شده و به این طریق زیبایی صورت از بین می‌رود.

استنسیل ابرو چیست و چگونه می‌توان از آن استفاده کرد؟

انگیزه - آرایش و زیبایی - استنسیل ابرو برای افرادی که ابروی های کم پشتی دارند یا ریزش ابرو دارند و یا به هر دلیلی جای ابروهایشان خالی است، بسیار کارآمد است. با استفاده از مواد تاتوی موقت که به طور موقت بر روی ابروهای شما خواهد ماند وبه…

طرز تهیه اسکراب لب در خانه

در فصول سرد سال و درتماس بودن با هوای سرد، قسمت‌هایی از پوست دچار سرما زدگی می‌شود که این قسمت‌ها شامل لب‌های شما نیز خواهد بود؛ زیرا لب‌های شما می‌تواند به راحتی با سرما در تماس باشد و خیلی سریع نسبت به سرما حساسیت نشان دهد. بر اثر سرما…

روش‌هایی طبیعی برای از بین بردن خط اخم

یکی از علل خط اخم و چروک‌های دور چشم و پیشانی، پیری پوست است. در این بین، یکی از راه های از بین بردن خط اخم، تزریق بوتاکس است. بعضی افراد دارای ویژگی های فیزیکی مانند نوع کمان ابرو، ابروهای غیر قرینه، افتادگی ابرو یا تقاطع ابرو هستند که این…

چاق شدن صورت با شیر خشک

آیا می‌دانید چگونه می‌توان با استفاده از شیر خشک به چاق شدن و بزرگ شدن صورت‌های لاغر کمک کرد؟ در این مطلب قصد داریم شما را با روش‌ها، مزایا و معایب چاق شدن صورت با شیر خشک آشنا کنیم.